Hiti i Dites
Peja
Komuna e Pejës
KF Besa Pejë
KB Peja
KosovAlb
User Blogs
U vizitua
· Mirjeta[3069]
· Ylli[2701]
· MeGi[2657]
· The best of Peja[2548]
· Pleo[2380]

Se fundi u ndryshua
· MeGi
· Ylli
· enes sulejmani
·
· Mirjeta

· Te gjitha Bloget
HITE 2010
Ndegjo HITE 2014:

Shoutbox
Vetëm anëtareve u lejohet postimi.


26. September 2014 00:10
Po a jeni ? si jeni? ah sa keq po me vjen si duket u shuh kjo faqe

13. Juli 2014 20:11
Si ju kame o miqët e faqes, a jeni mire?

11. Juni 2014 21:27
Shock Shock Shock Shock Shock Shock Shock Shock Shock

22. Dezember 2013 15:42
A eshte kushe gjalle kendej ???? si do qe te jeni ju pershendes dhe ju uroje festat Wink

29. November 2012 20:30
Persh.. te gjitheve dhe njekohesisht faleminderit per urimet, gjithashtu dhe juve shum urime , po nje Urim special shkone per te gjithe adhuruesit e Ramush Haradinaj qe shum mire me erdhi qe u liru me

26. November 2012 21:12
URIME TE GJITHEVE 100 VJETORI PAVARESISE.

26. November 2012 07:39
pershendetje te gjith stafin,antaret dhe shikuesit e faqes, ne vecanti prsh Yllin, Megin dhe Mirjeten,administr
atoret e dalluar te faqes.kohet e fundit te gjith keni humbur,nga jeni,duhet ta ringjalli

21. November 2012 21:06
Wink

21. November 2012 16:40
Pershendetje te perzemerta per te gjith e posaqerisht nje pershe.... speciale per,Mirjeten shpresoj se jeni mir e duke jav kujtuar se jam shendosh dhe mire. tunggggg

19. November 2012 21:37
Naten e mire per sonte

Shoutbox Arhiva
Hyrja
Nofka juaj

FjalkalimiAkoma Jo Anëtare?


Keni harruar Fjalkalimin?
AAK e Kosovës
User Online
· Mysafirë Online: 2
· Anëtar Online: 0


· Anëtar të regjistruar: 493
· Anëtar i RI: Rrushi

Sondazh
Çka ju pelqen më se shumti në Pejë ?

Mentaliteti i njerzve në Pejë

Uji dhe Ushiqmi në Pejë

Vajzat e bukura në Pejë

Djemt e bukur në Pejë

Veturat e bukura në Pejë

Ajëri i paster në Pejë

Qyteti i Pejës në terësi

Mundesit argetuese në Pejë

Sa të dua o Shqipëri
Sa të dua, o Shqipëri,
sa me mall ndiej e sa deshirë,
për ty gaz e dashuri
mu n� zem�r m� ka mbir�!
Se p�r mua, o Atdh�,
je nj� lule aq e vyer,
sa nuk gjendet p�rmbi dh�
shpirtin tim p�r t� ushqyer!


Lexo biografin� => e Asdrenit
Share
Komentarë
Ky afishim s'u komentua akoma.
Shkruaj komentar
Vetëm Anëtarët mund komentojnë.
Vlersuar
Vetë anëtaret mund të vlersojnë.

Ju lutem kyquni apo Regjistrohuni.

Pa vlersuar.

Ramush Haradinaj Pejë Peje Peja Dukagjin AAK Ali Berisha Rugova Sofra Pejane Aleanca